Gustáv Murín

Diskuze

12.10.2009 13:16:48 - Ivona: Super kniha, zaujímalo by ma a možno je to námet na ďalšiu knihu - čo na tieto činy manželky, priateľky, matky a príbuzní mafiánov.... Ako žijú s vedomím čo spôsobili ich blízky ...

Tých ktorých táto kniha zaujala vrelo odporúčam knihu Popol všetký zrovná od Dominika Dána - súper kniha a podľa skutočnosti - sú tu isté paralely k týmto dvom knihám o mafii.

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "2638":
realista
je veľmi zaujímavé čítať tie "výmysly" kto a prečo zabil Duckého a Valka. Ja som počula úplne prozaickú verziu: p. Ducký podpísal zmenky BIANKO t.j. čisté , ale overené notárom. Tie dal do trezoru a boli tam uložené pre potreby platieb za plyn... tak sa to tam stále robilo.... no a KTO o tom vtedy vedel ??? jeho podriadení a notár.....ďalej nechávam na vašu fantáziu.....
Alois Žídek
Dobrý den Gustave,četl jsem tvůj rozhovor na PL.Tvé vědomosti o Sametové revoluci,Havlovi politice mě velmi ohromili.Svědčí to o tom,že za tebou stojí dobře organizovaný štáb lidí.Napiš ,kdo tě řídí,která tajná světová agentura.
jean99_
Pane Muríne, četl jsem Váš článek v Neviditelném psu.Víte, uá nás v Česku máme teď blbou náladu. Proto by nás víc potěšilo od bratrů Slovanů povzbuzení, než škodolibé upozorňování na to, že náš prezident Havel, kterého většina normálních a inteligentních lidí miluje, prý má vinu na "rostoucí moci komunistů". Jistě si tu dobu, kdy se nevědělo, jestli do davů na Václavském náměstí nevjedou obrněné transportéry s ozbrojenými lidovými milicemi, pamatujete. Nestalo se tak, protože jsme tam měli Havla. Moc komunistů nás od doby, co jsme v NATO, nevzrušuje. Hlupáků, kteří je volí, jako by jich bylo u vás, kdyby si nebyli změnili firmu a kabát.

Byl bych rád, kdybyste se věnoval problémům na Slovensku a nepřispíval ke smutku českých Švejků. Co takhle dát se do akce "Přejmenování letiště", jak se do toho dal Váš krajan F.Fenič. Máte obdivuhodnou osobnost nejméně evropského významu - chartistu Dominika Tatarku, který se jako málokdo čestně vypořádal s ostudnou minulostí bývalé Slovenské republiky, jejíž státní znak i vlajku jste v podstatě převzali. Podal světu svědectví o farské republice a zachoval se jako pravý chlap i ta totality. Proč nepojmenovat bratislavské letiště po něm? Dejte se do toho a do dění vedlejší země prosím nezasahujte. Přeji vám hodně zdaru!
____________________________
Jindřich Bílek
palo123321
Dobrý deň p. Murín. Vaša kniha Gorily v podsvetí mi otvorila oči. Ďakujem za takúto knihu a prosím ak sa nebojíte skúste si pozbierať materiály a napísať knihu o Gorilách v uniformách. Materiálu je veľmi veľa a bolo by to veľmi zaujímavé čítanie.
____________________________
asdf
palotdm
Dobrý deň p. Murín, rád by som s vami hovoril osobne,pokial by ste si našli na mna cas a bolo by to mozne, prosim kontaktujte ma na mail p.demjanic@zoznam.sk ,objasním vám, o co ide. Vopred ďakujem.
____________________________
Palo
chcel som sa prosim vas opytat o blizsie informacie vo vasej knihe boss vsetkych bossov kde ste pisali o bielikovi ako ma byt pochovany u krizanovica v zahrade, hladal som viacej informacii preco by tam mal byt a nic som na internete nenasiel, prosim o vysvetlenie ? na email grenforet@azet.sk
aurus
Zdravim , kniha Mafia na Slovensku je velmi dobra , je tam zachytene cele posobenie mafie v 90tych rokoch.Zaujima ma vsak jedna vec , vpyv R.Holuba v Presove.Holub bol boss kosickeho podsvetia ale pochovany je v Presove.Bol Holub aj boss presovskeho podsvetia?
TomasSab
Dobrý deň pán Murín. Chcel by som Vás veľmi pekne poprosiť o osobnejší kontakt na Vás. Mám jednu prosbičku. Vy ma určite nepoznáte, no Vaša žena si ma bude pamätať. Som jej bývalý študent a váš veľký fanúšik. Veľmi pekne Ďakujem. S pozdravom Tomáš Š.
Andy
Velice děkuji za výborné knihy Mafia v BRA a na SVK. Koněčně se někdo po dlouhé době odvážil říct pravdu.děkuji a posílám pozdrav a přání mnoha dalších úspěchů z ČR
Murín
Veľká vďaka za ohlasy a prosím o ospravedlnenie, že reagujem až teraz. Netušil som totiž, že táto firma diskuzie existuje. Vďaka ešte raz.

1  
2